این سمِ کشنده ی لعنتی!

ساخت وبلاگ
چکیده : ننوشتن همچون سم عمل می کند. یک سم بسیار قوی که آرام آرام تمام وجودت را سرد و خشک می کند. سمی که آرام... با عنوان : این سمِ کشنده ی لعنتی! بخوانید :

ننوشتن همچون سم عمل می کند. یک سم بسیار قوی که آرام آرام تمام وجودت را سرد و خشک می کند. سمی که آرام آرام تو را می کشد. و حسرت خواهی خورد. حسرت لحظه هایی که می توانستی بنویسی اما ننوشتی. ننوشتن همچون سمی کشنده است که حسرت روزگار را به دلت می نشاند، تو را سرد و خشک و بی روح  و آبی آسمانت را تیره می کند. و چرا های مختلفی که پشت سر هم ردیف می شود. مثلا چرا کتاب 1984 جورج اورول، چندین ماه است که روی میز خاک میخورد؟ و یا مثلا چرا دفتر قرمزِ روشنِ خاطراتم که مجید برای تولدم خریده بود، کنار همان کتاب، دست نخورده قرار دارد؟ 

ننوشتن همچون سم عمل می کند، یک سم بسیار قوی که آرام آرام حافظه تو را از بین می برد. مثلا یک مدتی می گذرد و تو یادت می رود که سال 86 بر اساس یک اتفاق بسیار زیبا نوشتن را شروع کردی. بسیار زیباتر ادامه اش دادی، مخاطبین خاص خودت را جذب کردی. اما آرام آرام تمام داشته هایت را از دست می دهی. این سمِ کشنده ی لعنتی، تمام زندگی ات را نابود می کند و تو حالا، دقیقا زمانی که در مرداب زندگی، گرفتار شده ای، به فکر پادزهر افتاده ای. امیدوارم هنوز هم دیر نباشد...

هنوز در سفرم...
ما را در سایت هنوز در سفرم دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1395 ساعت: 0:17